עגלת בוגבו בי 5 צהובה ברשת בייבי לאב

עגלת תינוק בוגבו בי Bugaboo bee 5 – סקירת מוצר

חברת BUGABOO העולמית הוקמה בהולנד בשנת 1999 וחוללה מהפכה בשוק העגלות. החברה ידועה כפורצת דרך בחדשנות, עיצוב ונוחות ומסמנת לעצמה למטרה להמשיך להוביל את חוד החנית באבולוציה של העגלות.

בתהליך הפיתוח של עגלות בוגבו משולב הניסיון העשיר של צוות הפיתוח, הידע המקצועי ומשובי צרכנים, כדי להמשיך ולייצר את הדור הבא של העגלות.  יתרון בולט של העגלה, מעבר לחוזק ולנוחות שלה לתינוק ולהורה הוא שניתן להרכיב אותה לפי טעם אישי ניתן לבחור צבעים שונים לבדי העגלה, ידיות שונות ואפילו את הצבע של הטסות של הגלגלים.

“תמיד היה לי עניין עם גלגלים. גלגלים מביאים אותך מנקודה א’ ל-ב’ עם התחושה חסרת המשקל, שגורמת לך להרגיש חופשי. תחושת החופש הזו- ללא כל מאמץ, נותנת לך אנרגיה, עושה אותך מאושר ומאפשרת לך באמת ללכת למקומות”, כך אומר מקס ברנברג, יזם בוגבו וראש הפיתוח והעיצוב.

 

 

במאמר זה נסקור את ה-עגלה, בה’ הידיעה, הלוא היא הבוגבו בי 5.

איך בדקנו את עגלת בוגבו בי 5?

בכל הקשור למידות, משקלים וזוויות השכיבה הסתמכנו על נתוני היצרן. בנוסף, אספנו את הידע הרב שהצטבר אצלנו ברשת ופידבקים שקיבלנו מלקוחות שרכשו את העגלה והשתמשו בה.

מידות ומשקלים

משקל: 8.9 ק”ג

רוחב מקסימלי (כאשר העגלה לא מקופלת): 53 ס”מ

במצב קיפול: גובה 90 ס”מ, רוחב 46 ס”מ, עומק 32 ס”מ

רוחב: 53 ס”מ

עומק: 32 ס”מ

טיולון + שלדה

הטיולון של הבוגבו בי קל משקל, כ-8.9 ק”ג (כולל שלדת העגלה) ומתקפל ביחד עם שלדת העגלה בקיפול קומפקטי וקל. שינוי מצבי השכיבה/ ישיבה נעשה ביד אחת בעזרת לחצן בגב המושב. לטיולון של הבוגבו בי 5 פטנט ייחודי המאפשר להאריך ולקצר את גב ותחתית המושב.

 

עגלת תינוק בוגבו בי 5 - קיפול עם טיולון

 

 

אמבטיית העגלה

מידי יום אני נתקל בהורים לעתיד שטוענים כי האמבטיה של הבוגבו בי קטנה, אז אולי למראית עין היא קטנה אבל בפועל האמבטיה של הבוגבו בי היא אחת האמבטיות הטובות, המוצלחות ובטח שלא קטנות שקיימות היום. הגודל הפנימי של האמבטיה: רוחב 30 ס”מ, אורך 78 ס”מ, עומק 17 ס”מ,  מה שמעניק נוחות מרבית לתינוק. הדפנות הגמישות של האמבטיה מאפשרות אחסנה נוחה וקלה וישנם מספר לא מבוטל של רכבים שבתא המטען שלהם ניתן לאחסן את השלדה ואת האמבטיה יחדיו. תחתית האמבטיה עשויה מפלסטיק קשיח, בניגוד למרבית האמבטיות בהן תחתית האמבטיה עשויה ממלמין דחוס ועלולה להיפגם מרטיבות עובש וכדומה. מזרן האמבטיה מגיע עם שכבת נוחות נושמת (קיים רק בבוגבו) המונעת הזעה ומעניקה לרך הנולד נוחות מירבית.

מידות ומשקלים (אמבטיה)

משקל נטו: 3.94 ק”ג
גובה עליון של האמבטיה מהרצפה: 72 ס”מ
מידות פנימיות של האמבטיה: רוחב 30 ס”מ, אורך 78 ס”מ, עומק 17 ס”מ

 

אמבטיה של עגלת תינוק בוגבו בי 5

 

נוחות נסיעה: Bugaboo bee 5  היא עגלה אורבנית המצוידת ב-4 גלגלים קטנים המחוברים לשלדת העגלה בעזרת 4 בולמי זעזועים, הדבר מעניק נוחות נסיעה מעולה, היגוי קל ועבירות מצוינת. לבוגבו בי שלדה צרה במיוחד המאפשרת נסיעה במעברים צרים. אידאלית לטיולים נוחים בעיר, ישיבה בבתי קפה, העגלה האורבנית האולטימטיבית.

לסיכום: הבוגבו בי היא ללא ספק אחת העגלות הטובות ביותר שמשווקות היום, היא אמנם לא מהזולות בשוק, אבל בהחלט נותנת תמורה עבור המחיר, אחוז התיקונים שואף לאפס והשירות של היבואן IBB GROUP יוצא מן הכלל.

האחריות של בוגבו היא לשנתיים + שנה נוספת עם מילוי פרטים באתר היבואן.

נשמח לראותכם בסניפי הרשת לייעוץ והדרכה, אצלנו ברשת בייבי לאב תמצאו את חבילת הלידה בוגבו בי 5 הזולה ביותר בישראל!

חבילת לידה עם עגלת בוגבו בי 5 ברשת בייבי לאב

 

כותב המאמר: רועי אריאל

מנהל מחלקת הבטיחות והרכש ברשת בייבי לאב מתקין מוסמך מטעם ארגון SAFEKIDS  העולמי, עבר את הכשרתו בארגון בטרם לבטיחות ילדים.

לייעוץ ניתן לשלוח הודעת WhatsApp או להתקשר לטלפון 050-5339030