איך בוחרים לול לתינוק?

לול לתינוק – איך בוחרים לול לתינוק?

לול לתינוק הוא פריט הכרחי בכל בית בו גדל או מתארח תינוק. הלול מאפשר להשאיר את התינוק במתחם מוגן ובטיחותי וליהנות מידיים פנויות. במידה והלול מצויד במזרן מתאים ניתן להשכיב שם את התינוק לשינה.

קיימים ארבעה סוגים עיקריים של לולים: לול פלסטיק, לול עץ, לול קמפינג ועגלול. על מנת לאפשר שינה בלול יש צורך ברכישת מזרן לול מתאים קיימים 2 סוגי מזרנים: מזרן לול שעוונית ומזרן נושם ללול.

כמו כן קיימים מספר אביזרים משלימים ללול לתינוק: מגן ראש לתינוק, סט מצעים לול סדין ללול ושלל משחקים.

לול עץ – חזק יציב ובטיחותי

לול עץ נחשב לעמיד, חזק, יציב ובטיחותי לעומת סוגים אחרים. ללול עץ רגליים עבות וחזקות, מה שמקטין את הסיכון לשברים באזור הגלגלים והוא מתאים בעיקר לשימוש ביתי.

לול עץ הינו מסיבי וכבד יותר מהאחרים והוא תופס מקום גדול יותר בחלל הבית, לול מעץ לתינוק מגיע בדר”כ בשני גדלים קטן (מידת מזרן 74*92 ס”מ) וגדול (מידת מזרן 83*95 ס”מ).

לול עץ לתינוק משווק במספר צבעים: עץ טבעי, עץ מוברש, לבן, לבן מוברש ואפור.

לול-עץ-לתינוק

לול פלסטיק – כל היתרונות במשקל קל

בדומה ללול מעץ, נחשב גם הוא ליציב ובטיחותי. אולם לעומתו, לול פלסטיק הנו הרבה פחות כבד ומסורבל וניתן לשנע אותו בבית ביתר קלות. מכיוון ומדובר בחומר גלם פחות נוקשה, היה והתינוק נפל המכה מדפנות הלול תהיה הרבה פחות חזקה במידה משמעותית.

למרות משקלו הקל של לול פלסטיק לתינוק, הוא תופס מקום בחלל הבית בזמן השימוש ובמצב מקופל.

לול פלסטיק לתינוק מתאים בעיקר לשימוש ביתי והוא פיתרון מעולה לבית של סבא וסבתא, לול פלסטיק בשילוב של מזרן נושם יכול לשמש גם לשנת לילה.

לול-פלסטיק-לתינוק

לול קמפינג – נייד, גמיש וקל לקיפול

לול קמפינג נותן פיתרון ללול נייד קל לקיפול שניתן לקחת בקלות ממקום למקום.

לול קמפינג קל ונוח לקיפול ולכן הוא מתאים מאוד לנשיאה ואינו תופס מקום רב אחסון.

לול קמפינג לתינוק שוקל בין חמישה לשישה ק”ג והוא מהווה את הפתרון המושלם עבור מי שזקוק לפתרון לינה בתוך הבית או מחוצה לו.

עיצובו של הלול כולל שלדת מתכת ודפנות צפופות מרשת דרכן התינוק יכול לראות אתכם בכל רגע נתון וישנם אף דגמים שכוללים תאים מיוחדים לאחסון ואפשרות לשני מצבי גובה.

לול-קמפינג

מתלבטים איזה לול לתינוק יהיה “הכי הכי שבעולם” ?

מבחר לולים מכל הסוגים מחכים לכם

היכנסו והזמינו עכשיו במחירים מיוחדים לזמן מוגבל!

באיזה מושב בטיחות לתינוק משתמשים חלוקה לגילאים

באיזה מושב בטיחות משתמשים בכל גיל?  באיזה מושב בטיחות משתמשים בכל גיל היא שאלה בטיחותית חשובה ביותר במרבית ההורים לא יודעים את התשובה הנכונה עבורה. כסא בטיחות לתינוק קיימות 3 קבוצות גיל עיקריות: לידה עד שנה ומשקל של 0-9 או 0-18 ק”ג שנה עד 5 ומשקל של 9-18 , 9-25 ו 9-30 ק”ג גיל 5 […]

10 כסאות הבטיחות האמריקאים הטובים ביותר לשנת 2019

לקבלת ייעוץ ע”י מתקין מוסמך ניתן להתקשר ל 050-5339030 פעמים רבות יוצא לי להפגש עם הורים רבים שמגיעים לחנות ומבולבלים מההיצע הרב של כסאות הבטיחות. מאמר זה יעסוק בפרסום האחרון של ה-Consumer Report (פברואר 2019 ) בדירוג מושבי בטיחות הנמכרים על פי התקן האמריקאי בקטגוריית ה-Convertible Car Seat (מושבי בטיחות מלידה ועד 30 ק”ג) דירוג […]

איך אפשר לבדוק אם כסא הבטיחות מותקן נכון ברכב?

אמא בודקת את כיסא הבטיחות של הילדה

רוב ההורים בישראל אינם מוכנים להתפשר בנושא מושבי בטיחות לרכב, הם רוכשים במיטב כספם כסאות בטיחות של מיטב המותגים. עם זאת, כ-70% מההורים אינם מתקינים נכון את כסא הבטיחות ברכבם, ועלולות להיות לכך השלכות קשות במקרי תאונה. לכן, יש להשקיע זמן ומחשבה בבחירת כסא הבטיחות בהתאם לגיל הילד, גובהו ומשקלו, אך מעבר לכך יש לשים […]