חבילות לידה » מוצרים מומלצים וסקירות – בייבילאב » סקירת מוצר כסא בטיחות משולב בוסטר צר במיוחד גרקו סלים פיט 3 Lx

סקירת מוצר כסא בטיחות משולב בוסטר צר במיוחד גרקו סלים פיט 3 Lx

הורים רבים פונים אלינו בבקשה לכסא בטיחות צר שייתן פתרון למקרים הבאים:

הראשון : הרכבת 2 מושבי בטיחות במושב האחורי של הרכב במצב כזה שיישאר מקום למבוגר אחראי שיוכל לתת מענה לילדים הקטנים במהלך הנסיעה.

השני : הרכבת 3 כסאות בטיחות במושב האחורי של הרכב לילדים עם הפרשי גיל קרובים ששלושתם צריכים לשבת עם כיוון הנסיעה לדוגמה: תאומים שלוש וילד בן חמש.

השלישי: הרכבת 3 כסאות בטיחות במושב באחורי של הרכב לילדים עם הפרשי גיל קרובים שלפחות אחד מהם עדיין צריך לשבת נגד כיוון הנסיעה לדוגמה: ילד בן 3 ילד בן 5 ותינוק שרק עכשיו נולד.

חשוב להדגיש ולומר שהתקנת כסא בטיחות במושב הקדמי ליד הנהג זה המוצא האחרון שלנו מכיוון שזהו המקום הכי מסוכן להתקנת מושב בטיחות להסעת ילדים ברכב.

קיימים מספר מוצרים שנותנים מענה לבעיות אלה : החל מכיסאות בטיחות צרים כמו גרקו סלים פיט או ג׳ואי טילט ועד בוסטרים צרים עם רצועות. על מנת להצליח ולתת פתרון לשלושת הבעיות שהזכרנו קודם בעזרת מוצרים אלו יש לבחור בקפידה את המוצרים הנכונים ולהתקינם בצורה מקצועית ברכב.

חברת גרקו האמריקאית שאחראית על שני דגמים של כסאות בטיחות משולבי בוסטר צרים במיוחד גרקו סלימפיט האמריקאי ו גרקו סלימפיט טרושילד lx האירופי ( נכון ליום זה לא משווק בישראל ) הציגה מוצר חדש כיסא בטיחות משולב בוסטר 3 ב 1 בשם גרקו סלימפיט 3 lx ונראה שבמוצר זה הם עונים על כל הפרמטרים הנדרשים מכסא בטיחות צר שיכול לתת פתרון לשלושת  הבעיות שהצגנו קודם.

לפני שנתחיל בסקירת המוצר כמה מילים על חברת גרקו והסבר קצר מה זה כיסא בטיחות משולב 3 ב 1.

חברת גרקו האמריקאית היא אחת מחברות מוצרי התינוקות המוכרות והאמינות ביותר בעולם. במשך למעלה מ- 60 שנה, המותג גרקו Graco  מייצר ומשווק מוצרי תינוקות, מעשיים ואמינים לדורות של משפחות. גישת החברה למוצרי תינוקות נובעת ממורשת של חדשנות המיועדת סביב בטיחות, עמידות ורצון להיטיב  עם ההורים הטריים.

את פריצתה הגדולה עשתה חברת Graco בשנת 1953 שהוציא לשוק מוצרי התינוקות את נדנדת התינוק האוטומטית הראשונה מסוגה, כיום גרקו מייצרת ומשווקת מבחר מוצרי תינוקות כגון: נדנדות עגלות ומושבי בטיחות ברחבי העולם.

בשנים האחרונות השיווק של מוצרי גרקו נעשה  ע”י יבואן בשם דוורון ולאחרונה נכנס עוד יבואן בשם במבינו קינג לתחרות וכתוצאה מזו הצרכן יכול ליהנות מתחרות ומחירים מוזלים על מבחר מוצרים.

גרקו היא החברה שהמציאה את מושב הבטיחות משולב בוסטר ALL IN ONE  ומובילה את קטגוריית המוצרים הזאת גם היום. כיסא בטיחות ALL IN ONE  הוא כיסא בטיחות שמשלב בין כיסא בטיחות מלידה ובשלב מאוחר יותר הופך לבוסטר גב ללא רצועות (ALL IN ONE 3 IN ONE ) וישנם מושבים שהופכים לבסוף לבוסטר הגבהה  (ALL IN ONE 4 IN ONE ).

כיסא בטיחות משולב בוסטר 3 ב 1 

שלב 1 -כיסא בטיחות נגד כיוון הנסיעה מגיל לידה ועד משקל של 18-22 ק”ג

שלב 2 -כיסא בטיחות עם כיוון הנסיעה: 9-29.4 ק”ג ולא יותר מגובה של 125 ס”מ

שלב 3 בוסטר עם משענת גב: 14-45 ק”ג ולא יותר מגובה של 145 ס”מ

שלב 1

שלב 2

שלב 3

אז מהם המאפיינים של הגרקו סלים פיט 3 LX  שנותנים לו את האפשרות לתת פתרונות לכל הבעיות שהצגנו קודם?

רוחב הכיסא- דגם הסלימפיט 3 צר במיוחד – רק 42.4 ס”מ

רוחב כסא של 42.4 ס”מ מאפשר התקנת 3 כסאות במושב האחורי בכל סוגי המכוניות בקלות רבה יחסית ללא צורך לוותר על אביזרים נלווים כמו מתקן לכוס (בהתקנת כסאות בטיחות אחרים נאלץ לוותר עליו). הרוחב התא מאפשר התקנה של שלוש כסאות בכל סוגי הרכב כולל מכוניות מיני קטנות במיוחד.

פתרון לבעיה הראשונה- הרכבת 2 מושבי בטיחות במושב האחורי של הרכב במצב כזה שיישאר מקום למבוגר אחראי שיוכל לתת מענה לילדים במהלך הנסיעה.

פתרון לבעיה השנייה- הרכבת 3 כסאות בטיחות במושב באחורי של הרכב לילדים עם הפרשי גיל קרובים ששלושתם צריכים לשבת עם כיוון הנסיעה.

פתרון לבעיה השלישית- הרכבת 3 כסאות בטיחות במושב באחורי של הרכב לילדים עם הפרשי גיל קרובים שלפחות אחד מהם עדיין צריך לשבת נגד כיוון הנסיעה.

התקנת כסא הבטיחות בעזרת חגורת הבטיחות של הרכב

 כאשר הילד מגיע למשקל של 18 ק”ג לא ניתן יותר לעגן את מושב הבטיחות בעזרת מערכת האיזופיקס מכיוון שמערכת זו מוגבלת משקל ולכן יש לרתום את מושב הבטיחות בעזרת רצועות הבטיחות של הרכב.

הגרקו סלימפיט 3 מצויד בנועל חגורת בטיחות מובנה שחוסך את השימוש המסורבל ב  LOCKING CLIP והופך את ההתקנה לקלה ונוחה.

פתחי אוורור להפחתת ההזעה בגב הילד

-ערוצי AirFlow המספקים זרימת אוויר משופרת כדי לשמור על סירקולציית אוויר למניעת הזעה.

שינוי גובה משענת הראש והרצועות

כוונן גובה משענת הראש והרצועות ל 10 מצבים נעשה בתנועה אחת בעזרת מערכת הרתמה Simply Safe Adjust, כדי להבטיח שהילד תמיד מאובטח כראוי.

ריפוד כביס וקל לפירוק וניקוי

פירוק ריפוד הכסא תוך 60 שניות, מבלי להסיר את המושב או להסיר את הרתמה, ניתן לכבס את כל הריפוד במכונת הכביסה הביתית .

מאפיינים נוספים של המוצר

 • 3 מתאים מגיל לידה ועד גיל 10, ממשקל 2.3-45 ק”ג
 • בעל 4 מצבים ישיבה/שכיבה אותם ניתן לכוון בהתאם לגיל ומשקל ילדיכם
 • חיבור איזופיקס LATCH בעל חיבור מהיר שניתן לחברו תוך שניות ספורות
 • מנגנון הגנה נגד פגיעות צד SafeSeat
 • מותאם לתקן האמריקאי FMVSS 213 
 • בעל מערכת ריפוד פנימי מקטינה לתינוקות הניתנת להסרה בחלקים בהתאם לגדילת הילד
 • חיזוקי פלדה בשלדה המעניקים לו חוזק ויציבות מרבית
 • תא אחסון מובנה המיועד לשמירת חגורות הבטיחות כאשר נעשה שימוש בכיסא כבוסטר
 • תוקף הכיסא ל 10 שנים מתאריך היצור
 • מאושר לשימוש בטיסה

מפרט טכני:

 •   התאמה לתינוקות נגד כיוון הנסיעה: 2-18 ק”ג  
 •   עם כיוון הנסיעה ככיסא בטיחות: 9-29.4 ק”ג ולא יותר מגובה של 125 ס”מ  
 •   עם כיוון הנסיעה כבוסטר עם משענת גב: 14-45 ק”ג ולא יותר מגובה של 145 ס”מ  
 •   מידות הכיסא: גובה 62.23 ס”מ / רוחב 42.4 ס”מ / עומק 41.2 ס”מ  
 •   משקל הכיסא: 8.8 ק”ג  

לסיכום:גרקו יצאו עם מוצר מדהים שנותן פתרון מושלם לבעיה של צפיפות כסאות בטיחות ברכב בכלל לבעיות פרטניות בפרט. אם עד היום נאלצנו להשתמש במוצרים שנתנו פתרון חלקי לבעיית הצפיפות הרכב היום קיים מוצר אחד שנותן פתרון מושלם.

התקנה של 3 כסאות בטיחות מדגם סלימפיט 3 אחד נגד כיוון הנסיעה ו 2 עם כיוון הנסיעה סוג הרכב סובארו פורסטר.

לייעוץ והתקנת כסאות בטיחות ניתן לפנות אלינו בטלפונים

03-9617448

050-5339030

054-5229055 

איך לבחור עגלת תאומים מומלצת? 10 דברים שחשוב לדעת

בחירת עגלה לתינוק היא משימה מאתגרת. יש היצע ענק של עגלות תינוק וצריך להחליט איזו הכי טובה מביניהן (רמז, רובן טובות מאוד, הכל עניין של מיתוג ונראות אבל מה שעדיף בהחלט זה הפרקטיות) .  עם זאת, בחירת עגלת תאומים, היא משימה מורכבת ומבלבלת. הורים לתאומים ובמיוחד בלידה הראשונה, לא יודעים למה לצפות או איך היום […]

מיטת מעבר – כך תבחרו את מיטת המעבר המתאימה ביותר לילדכם

מיטת מעבר: כך תבחרו את מיטת המעבר המתאימה ביותר לילדכם לאחר גיל שנה וחצי שנתיים (תלוי בהתפתחות התינוק ), נפרדים ממיטת התינוק ועוברים למיטת מעבר. אבל כיצד בוחרים מיטת מעבר מתאימה? כמה פעמים מצאתם את עצמכם מול מיטת התינוק ומשכתם משם את הפעוט בבהלה מכיוון שהוא ניסה לטפס מעל סולם המיטה והיה בסכנת נפילה למרות […]

איפה הכי בטוח להתקין את כסא הבטיחות במכונית?

אמא חורגת ילדה בכיסא בטיחות

לקבלת ייעוץ ע”י מתקין מוסמך ניתן להתקשר ל 050-5339030 החוק בישראל מחייב את ההורים להגן על הילדים הנוסעים ברכב באמצעות מושבי בטיחות המתאימים לגיל ולמשקל הילד. המקום שנחשב לבטוח ביותר ברכב הוא המושב האחורי, כאשר מחקרים בארץ ובעולם מצביעים בברור כי הכי בטוח להתקין את כסא הבטיחות במכונית במרכז המושב האחורי, אך אם אין ברירה […]