תינוק יושב בכיסא בטיחות שהותקן על ידי מתקין מוסמך

התקנת מושב בטיחות לתינוק ע”י יועץ מומחה בטרם

 

ארגון בטרם לבטיחות ילדים הוקם בשנת 1995 במרכז שניידר לרפואת ילדים במטרה לקדם את נושאי הבטיחות והשמירה על חיי כלל הילדים החיים ישראל. הארגון זכה להכרה רשמית על ידי מדינת ישראל כגוף מקצועי ומוביל בתחום בטיחות ילדים בישראל. הארגון פועל בשיתוף פעולה עם משרדי ממשלה, גופים ציבוריים, ארגונים חברתיים ומגוון גופים עסקיים, ביניהם גם בייבי לאב – הרשת המובילה בארץ לאם ולתינוק.

ארגון בטיחות בטרם מסמיך מתקיני כסאות בטיחות של רשת בייבי לאב

ארגון בטיחות בטרם הנחשב למוביל בתחומו בישראל הנו נציג ארגון Safe Kids Worldwide, והוא גם הנציג הישראלי של ארגון הגג האירופי לבטיחות ילדים, בארגון האירופי רשומות כ-30 מדינות אשר שמות בראש מעייניהן את נושא בטיחות הילדים.

החוק בישראל מחייב את ההורים או כל נהג ברכב המסיע ילדים קטנים, לוודא כי הילדים יושבים במושבי בטיחות המתאימים לגילם ולמידות הגוף שלהם (גובה + משקל) ולוודא כי הם חגורים נכון. את מושב הבטיחות חובה לרתק לרכב על ידי חגורות בטיחות תקינות או באמצעות התקני ISOFIX הנמצאים כיום בדגמי רכב רבים.

מעבר לציות לחוק המחייב חשוב כי כל אדם המסיע ילדים קטנים ברכבו יקפיד להסיע אותם רק לאחר חגירתם במושבי בטיחות מתאימים ואיכותיים, ללא פשרות וללא ויתורים. כך ניתן למנוע מקרים מצערים רבים ולשמור על בטיחות הילדים. לכן, רשת בייבי לאב החליטה לסייע להורים והיא מציעה שירות מקצועי של יועץ מומחה להתקנת מושבי בטיחות מוסמך בטרם כדי להתקין במקצועיות את מושבי הבטיחות המותאמים לילדיהם, וכדי להדריך את ההורים כיצד להתקין את כיסא הבטיחות בעצמם ולדאוג למניעת פציעות מיותרות ומקרי מוות שהיה ניתן למנוע אם הילד היה חגור נכון.
6 מנהלי סניפים של רשת בייבי לאב נשלחו לקורס ייעודי של ארגון בטרם להתקנת כסאות בטיחות, כך לקוחות הרשת זוכים לייעוץ מקצועי ולהתקנה נכונה ובטוחה של מושבי הבטיחות ברכבם.

אזור המרכז – רועי אריאל

חנות בייבי לאב ביל”ו –  שירות, אבחון והתקנה בתאום מראש 08-9761545, 052-8082625

רועי אריאל מתקין מורשה של כסאות בטיחות מטעם ארגון בטרםאזור המרכז – עמוס ברדה

חנות בייבי לאב פתח תקווה (צומת סגולה) – שירות, אבחון והתקנה בתאום מראש 03-6503939

אזור המרכז – בני עמירה

חנות בייבי לאב אשדוד – שירות, אבחון והתקנה בתאום מראש 08-8551575

אזור הצפון – אבשלום שיטרית

חנות בייבי לאב עפולה – שירות, אבחון והתקנה בתאום מראש 04-6055529

אזור הדרום – תמיר עשוש

חנות בייבי לאב באר שבע – שירות, אבחון והתקנה בתאום מראש 08-6575695
050-4283848

אזור הדרום – חלי עשוש

חנות בייבי לאב שדרות – שירות, אבחון והתקנה בתאום מראש 08-9245577

ייעוץ בתשלום

כל הארץ – רועי אריאל רשת בייבי לאב שירות אבחון והתקנת מושב מגיע לבית לקוח 050-5339030

התקנת כסא בטיחות על ידי מתקין מוסמך בטרם

מומלץ לכל ההורים לתינוקות ולילדים קטנים לחפש חנות עם מתקין מוסמך לכסא בטיחות, כך ההורים מוודאים כי מושבי הבטיחות שהם רוכשים עומדים בדרישות המחייבות ומתאימים לגיל ולמידות הילד. כמו כן, יועץ עם רישיון הסמכה להתקנת מושבי בטיחות מדריך את ההורים כיצד להתקין את מושב הבטיחות ברכבם, בין אם הם רוכשים מושב בטיחות חדש ובין אם ברשותם מושב שרכשו בעבר, כל עוד המושב תקין ועומד בדרישות החוק וכמובן מתאים לגיל ולמידות הילד. ראוי לציין כי גם למושבי בטיחות יש תאריך תפוגה, אין להשתמש במושב בטיחות ישן וללא תוקף אחרת מסכנים את הילד.

ראוי לציין כי בטרם התקנת כסא בטיחות יש להכיר את החוק המחייב בארץ. לפי החוק ועל פי המלצות ארגון בטרם יש להושיב פעוט מגיל שנה ועד גיל 3 שנים במושב בטיחות המותאם לגילו ולמידותיו, בכיוון הנסיעה. החוק הישראלי קובע כי ברכב ללא כריות אוויר מול המושב הקדמי ניתן להושיב תינוק עד גיל שנה במושב בטיחות מתאים ובניגוד לכיוון התנועה.

חשוב להדגיש כי אסור בתכלית האיסור להשיב תינוק במושב קדמי כאשר יש כרית אוויר פעילה המותקנת לפניו. במקרה של תאונה כרית האוויר מתנפחת במהירות ובעוצמה לכן היא עלולה לסכן את התינוק ולגרום לפציעה חמורה ולמקרים קשים יותר. לכן ארגון בטרם בטיחות ברכב ממליץ תמיד להושיב את התינוק במרכז המושב האחורי, כך ניתן לראות להשגיח עליו ולסייע לו במידת הצורך ללא סיכון.

מתקינים מנוסים עם רישיון הסמכה להתקנת מושבי בטיחות ברשת בייבי לאב

הורים רבים בארץ מודעים לחשיבות נושא הבטיחות לילדים ברכב, הם רוכשים במיטב כספם מושבי בטיחות איכותיים ועמידים, אך לעתים הם מתקשים להתקין את המושב ברכב, כאשר יש גם הורים שאינם מכירים את החוק המחייב ולא מקפידים על הכללים החשובים. כדי למנוע תאונות וחבלות גופניות, וכדי למזער את מקרי המוות בגין שימוש לקוי במושבי בטיחות ברכב, על ההורים לקחת אחריות ולדאוג למושבי בטיחות תקינים, לחגור את הילדים בכל נסיעה, ולו הקצרה ביותר, ולהקשיב להמלצות של אנשי המקצוע.

רשת בייבי לאב מסייעת להורים ומציעה סיוע להתקנת מושבי בטיחות על ידי מתקינים שהוסמכו מטעם ארגון בטרם לבטיחות ילדים. חשוב לדעת כי ארגון בטרם מציע קורס להכשרת יועצים להתקנת מושבי בטיחות, רשת בייבי לאב שולחת מנהלי סניפים ועובדים מקצועיים נוספים לקורס החשוב והמציל חיים, וההורים זוכים לשירות חשוב בסניפי הרשת ודואגים לשלום ילדיהם.

שומרים על בטיחות הילדים ברכב

התקנת מושבי בטיחות לילדים ברכב שלכם על ידי מתקין מוסמך מטעם ארגון בטרם היא צעד חשוב כדי לשמור על חיי הילדים. המתקין דואג להתקנה מקצועית בהתאם לחוק ולהמלצות של ארגון בטרם לבטיחות ילדים, ואתם נוסעים בראש שקט, וכמובן חוגרים את הילדים בהתאם להדרכה שקיבלתם על ידי המומחים בסניפי רשת בייבי לאב.

3 תגובות

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] לכן, ההמלצה היא להגיע לאחד מסניפי רשת בייבי לאב על מנת לקבל סיוע בבחירת מושב הבטיחות המתאים והנכון לגיל ולמשקל הילד ולהתקנת כסאות הבטיחות על ידי […]

  2. […] להגיע לאחד מסניפי רשת בייבי לאב כדי לקבל הדרכה וסיוע בהתקנה בטוחה של המושב ברכב. מנהלי הסניפים של רשת בייבי לאב עברו הכשרה מקצועית […]

  3. […] ברכב אינה דבר של מה בכך, כדי להגן על הילד שלכם מומלץ להגיע לאחד מסניפי רשת בייבי לאב. מנהלי הסניפים עברו הכשרה מתקדמת בארגון בטרם להתקנת […]

תגובות סגורות