רכישת אמבטיה לתינוק

כל הורה רוצה את הכי טוב בשביל ילדיו, ובין היתר זה מתבטא במה שאנו קונים להם, אם כשרק נולדו ואם בהמשך חייהם. בחנויות של בייבי לאב תמצאו מענה מוצלח במיוחד לכל צורך או רצון שיש לכם ותוכלו לבחור מתוך שפע רב של ציוד איכותי ומוצרים משובחים של מיטב היצרנים והחברות הפועלים בתחום.

אנחנו מזמינים אתכם לבחון את המותגים והדגמים ולקבל סיוע מקצועי ממוכרים אדיבים שהידע והניסיון שלהם יכול לעזור לכם עם ההחלטות החשובות בדרך לרכישה נבונה ואפקטיבית של כל מה שרק דרוש לשבועות ולחודשים הראשונים בחיי בנכם או בתכם.

אמבטיה לתינוק – בטיחות ונוחות הם העיקר

אמבטיה היא אחד האביזרים ההכרחיים שלא ניתן לוותר על רכישתם, עם זאת מדובר במוצר פשוט יחסית ולא מתוחכם במיוחד שמה שהכי חשוב זה שיהיה נוח לשימוש, שיקל על ההורים את תהליך הרחצה ויהיה נעים לפשוט לשהות בו. וכמובן שיהיה בטיחות כדי שחלילה לא יהיו תאונות או סכנות מיותרות, ולכן יש בכל זאת משמעות רבה לבחירה.

מה שאומר שלא צריך למהר ולקנות דווקא את הדגם היקר והמתקדם ביותר, יש לא מעט אחרים שאיכותם גבוהה באותה מידה. מה שכן, מומלץ לבצע סקירה יעילה ולהתרשם מכמה סוגים, לוודא שהם מוצלחים ועומדים בתקנים, לראות מה מתאים לכם יותר ומה פחות ורק מאוחר יותר להחליט. עד לקבלת ההחלטה ניתן גם להשכיר מוצר מוביל כגון אמבטיית מוצי.

המלצות מסודרות, חוות דעת וביקורות על אמבטיה לתינוק ניתן למצוא די בקלות ברחבי האינטרנט, אם באתרים ואם בפורומים הדנים בנושא. כך שאם לא הצלחתם לאסוף המלצות מקרובי משפחה או חברים שלהם ילדים בגיל הרך, או אם אתם מחפשים חוות דעת נוספות, האינטרנט הוא מקום מצוין להתחיל בו.

בנוסף, רצוי להגיע לחנות בה מוצעים למכירה לפחות מספר סוגים, כך תהיה לכם גם הזדמנות להשוות דגמים ועלויות וגם להיוועץ עם הצוות המקצועי במקום ולהיעזר בו. אך, כמו שכבר נאמר, האלמנטים המהותיים ביותר הם הבטיחות והנוחות, ורק אחר כך העיצובים והצבעים. ברשת או חנות המעסיקה מוכרים מנוסים שמטרתם היא קודם כל לסייע תקבלו מענה הולם, הסברים ובמקרים מסוימים גם הדרכה יעילה.

וזה בדיוק מה שבייבי לאב מציעה לכם, ליווי וייעוץ. אם זו אמבטיה לתינוק ואם אלה הם שפע של פריטים אחרים, ממיטות ועד שידות החתלה, מעגלות ועד כסאות בטיחות לרכב, ממנשאים ועד אביזרי הנקה, עגלת תאומים וכן הלאה. לרשותכם עומדים שלושה סניפים (חולון, ראשון לציון ותל אביב), וגם חנות מקוונת פה באתר. סיירו, בקרו, ובואו לבחור בחכמה.

עגלת תינוק בוגבו בי Bugaboo bee 5 – סקירת מוצר

עגלת בוגבו בי 5 צהובה ברשת בייבי לאב

חברת BUGABOO העולמית הוקמה בהולנד בשנת 1999 וחוללה מהפכה בשוק העגלות. החברה ידועה כפורצת דרך בחדשנות, עיצוב ונוחות ומסמנת לעצמה למטרה להמשיך להוביל את חוד החנית באבולוציה של העגלות. בתהליך הפיתוח של עגלות בוגבו משולב הניסיון העשיר של צוות הפיתוח, הידע המקצועי ומשובי צרכנים, כדי להמשיך ולייצר את הדור הבא של העגלות.  יתרון בולט של העגלה, […]

למה לכסאות בטיחות יש תאריכי תפוגת תוקף?

לקבלת ייעוץ ע”י מתקין מוסמך ניתן להתקשר ל 050-5339030 תקני הבטיחות של כסאות בטיחות לתינוקות ולילדים משתנים אחת לכמה שנים, כאשר גם יצרני הכסאות משפרים את המוצרים שלהם. כיום, יצרני כסאות הבטיחות נוהגים לציין מהו תאריך התפוגה של המוצר, יש יצרנים המשווקים כסאות בטיחות עם תאריך פקיעת תוקף של 5 שנים, יצרנים אחרים מציעים כסאות […]

הנקה נכונה

אשה מחזיקה תינוק

דבר ידוע הוא כי חלב אם הינו התזונה הטובה ביותר עבור התינוק. משרד הבריאות ממליץ על תזונת תינוקות המורכבת מהנקה בלבד, ללא תוספות של מזון או נוזלים עד גיל שישה חודשים, ולאחר גיל שישה חודשים- בשילוב עם מזונות נוספים, באופן הדרגתי ובכמויות קטנות. אין זה סוד כי הנקה נכונה תורמת רבות לקשר בין האם לתינוק […]