ספורט ליין 2023 SportLine

ספורט ליין 2023 SportLine במאמר זה נסקור את המוצרים החדשים שצפויים להגיע לישראל בשנת 2023.

לרכישה במחיר מעולה לחצו כאן

היבואן שמייצר ומבייבא את מוצרי התינוקות תחת המותג הישראלי ספורט ליין Sport Line לישראל ספורט ליין נקרא EGST  החברה נמצאת בבעלות משפחת גולדברג שעוסקת בתחום מוצרי התינוקות משנת 1967 והינה אחת החברות הוותיקות ביותר בישראל  ובעברה ייבאה  לישראל עגלות של המותגים פג פרגו, בבה קומפורט וסייבקס. 

נכון להיום חברת EGST מייבאת מוצרים של מותג הבטיחות האמריקאי SAFETY FIRST,צעצועים של חברת יוקידו וליין שלם של מוצרי תינוקות כגון עריסות, נדנדות, טיולונים ועגלות תינוק תחת המותג הפרטי SportLine. השנה החברה תתחיל לשווק בישראל את מותג איוונפלו evenflo האמריקאי שעד שנת 2023 הופץ בישראל על ידי חברת נובל איניפינטי ייבואנית סייבקס לישראל.

בדומה למוצרי בוגבו וסייבקס גם מוצרי ספורט ליין מיוצרים בסין והסיבה למחיר הנמוך יחסית היא שלא קיים תשלום פרמיה על שם המותג מכיוון שמדובר במותג ישראלי ולא בינלאומי.

אז מהם החידושים העיקריים לשנת 2023?

בדומה לשנה הקודמת מוצר הדגל של ספורט ליין עגלת התינוק סיילו תשווק בארבע רמות גימור: סיילו הגדם הבסיסי,אקס אל הדגם עם הגלגלים הגדולים,דגם PL ודגם PRO המפואר. ב 2023 יתווספו לקולקציה צבעים חדשים עם הדפסים מדהימים ואפילו דגם מפואר מעור.

השינוי העיקרי הוא במבנה של הטיולון של העגלה שגב הטיולון יותר אורטופדי ומרופד ושגגון הטיולון מתכוונן למעלה ולמטה על מה שמאפשר התאמה מעולה נגד השמש.

חברת EGST עובדת על פיתוח של סלקל על גלגלים דומה לדונה שמשווק בשילב ובסביר להניח שברגע שמוצר זה יתחיל להיות משווק בישראל הוא ייתן פייט משמועותי לדונה של שילב גם במחיר המוצר וגם באיכותו.

כפי שזה נראה המותג ספורט ליין בכלל ועגלות התינוק של ספורט ליין בפרט ימשיכו להוביל את שוק מוצרי התינוקות בישראל בשנת 2033 וכיום ניתן לראות את מוצרי המותג בכל בית בישראל.

באתר בייבי לאב ניתן לרכוש את כל מוצרי ספורט ליין 2023 SportLine במחירים מעולים עם משלוח עד בית הלקוח.ניתן לשלב את עגלות התינוק של ספורט ליין בחבילות לידה הכל כלול במחירים הזולים ביותר בישראל.

ברייטקס פופלר המאפשר התקנת 3 כסאות בטיחות במושב האחורי של הרכב

ברייטקס פופלר המאפשר התקנת 3 כסאות בטיחות במושב האחורי של הרכב הודות לרוחב כסא צר במיוחד רק 43 ס"מ בשילוב טכנולוגיית הידוק בנעילה Click Tight.

תלת אופן

תלת אופן לילדים במאמר זה נסקור איזה דגמים של תלת אופן לילדים קיימים וכיצד ניתן לבחור את תלת האופן הטוב ביותר עבור ילדכם. נתחיל בהסבר פשוט מהו תלת אופן ? כשמו כן הוא תלת אופן זה אופניים עם שלושה גלגלים אחד מקדימה ושניים מאחורה. למי מיועד התלת אופן? תלת אופן מיועד לטווח גילאים של חצי […]

המדריך השלם לאם הטרייה – תינוק חדש רשימת קניות מומלצת

מצפים לתינוק חדש ומבולבלים מהמבחר הענק ורשימות הקניות שמפורסמות בכל מקום אפשרי אז מאיפה מתחילים? מה חשוב יותר לקנות לקראת התינוק ומה פחות? מה ההבדלים בין כל סוגי המוצרים השונים לתינוקות? צוות בייבי לאב כאן ריכז עבורכם רשימת מוצרים מומלצת ומספר טיפים והמלצות שיעזרו לכם לבצע את הרכישה הנכונה עבור התינוק החדש. על מנת לא […]

מבחני ריסוק כסאות בטיחות 2021 בקטגוריית ALL IN ONE

מבחני ריסוק כסאות בטיחות 2021 במאמר זה נסקור את 10 כיסאות הבטיחות  ALL IN ONE (כיסא בטיחות משולב עם בוסטר) הטובים ביותר לפי הדירוג העדכני ביותר של ה- Consumer Report שיצא באפריל 2021. לפני שנתחיל עם הדירוג נסביר מהו כיסא בטיחות הכול באחד ALL IN ONE ? כיסא בטיחות  ALL IN ONE כשמו כן הוא […]