חבילות לידה » מוצרים מומלצים וסקירות – בייבילאב » ברייטקס פופלר המאפשר התקנת 3 כסאות בטיחות במושב האחורי של הרכב

ברייטקס פופלר המאפשר התקנת 3 כסאות בטיחות במושב האחורי של הרכב

ברייטקס פופלר המאפשר התקנת 3 כסאות בטיחות במושב האחורי של הרכב הודות לרוחב כסא צר במיוחד רק 43 ס"מ בשילוב טכנולוגיית הידוק בנעילה Click Tight.

לרכישה לחצו כאן

ברייטקס פופלר
ברייטקס פופלר

חברת ברייטקס ארה"ב עשתה זאת שוב והחלה לשווק כסא בטיחות מהפכני שייתן פתרון להורים רבים שנאלצים להתקין 3 מושבי בטיחות במושב באחרי של הרכב.

במאמר זה נסקור את הכיסא בטיחות החדש של חברת ברייטקס הברייטקס פופולר Britax Poplar.

הברייטקס פופלר תוכנן ככיסא בטיחות צר במיוחד עם רוחב של 43 ס"מ בלבד על מנת לאפשר התקנה של 3 מושבי בטיחות במושב האחורי של הרכב לתת פתרון למשפחות עם 3 ילדים בטווח גילאים צמוד המחייב להושיבם במושב בטיחות תקני עם או נגד כיוון הנסיעה בהתאם לגיל.

הכיסא מתאים לילדים ממשקל לידה עד משקל 30 ק"ג (גיל 4-5 שנים) לפי החלוקה הבאה.

התקנה נגד כיוון הנסיעה

משקל 2.26 ק"ג-22.68 ק"ג
גובה פחות מ-124.4 ס"מ

התקנה עם כיוון הנסיעה

משקל 10 ק"ג-29.5 ק"ג
גובה פחות מ-124.4 ס"מ

כמו כן כיסא זה מצטרף למשפחת כיסאות הבטיחות של ברייטקס מסדרת הידוק בנעילה ClickTight  
מנגנון ClickTight®  המהפכני שבעזרתו מרכיבים את כיסא הבטיחות ברכב ב-3 שלבים פשוטים: פתיחה, העברת החגורה וסגירה, הופך את התקנת הכיסא לפשוטה ובטוחה יותר.

Created with GIMP

מאפיין נוסף וחשוב של הכיסא הוא סוג הבד שבא במגע עם גוף הילד לברייטקס פופלר בד מסוג     SAFEWASH  המאופיין במעכבי בעירה טבעיים ללא תוספת כימיקלים FR ובטוחים לכביסה וייבוש במכונה בלי לאבד את תכונת עיכוב הבעירה בבד המושב.

Created with GIMP

 מאפיינים נוספים של המוצר:

 הבסיס עם טכנולוגיית SAFECELL®  עוזר להרחיק את אנרגיית ההתרסקות ומרחיק את ילדכם מהמושב שמולו

למשענת הראש 14 מצבים הניתנים לשינוי ביד אחת כדי לגדול עם ילדך.
לכסא 6 מצבי שכיבה ישיבה הניתנים לשינוי בקלות.


הכיסא מגיע עם שני מחזיקי כוסות נשלפים שניתן לשטוף במדיח כלים

לסיכום: הברייטקס פופלר כיסא בטיחות צר שנותן פתרון התקנה למצבים רבים בהם הורים מעוניינים להתקין 3 כסאות בטיחות במושב האחורי של הרכב או לחילופין להתקין 2 כסאות בטיחות ולהשאיר מקום למבוגר.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לייעוץ מקצועי של מתקין מוסמך בנייד 050-5339030

ברייטקס פופלר המאפשר התקנת 3 כסאות בטיחות במושב האחורי של הרכב

ברייטקס פופלר המאפשר התקנת 3 כסאות בטיחות במושב האחורי של הרכב הודות לרוחב כסא צר במיוחד רק 43 ס"מ בשילוב טכנולוגיית הידוק בנעילה Click Tight.

טיולון מומלץ 2021

אחרי שנת קורונה מורכבת וקשה בה מיעטנו לצאת מהבית לטיול קטן בשכונה או סתם לרדת לגינה סוף סוף אנחנו יכולים לקחת את התינוק הקטן והחמוד שלנו ולצאת איתו מהבית. ולשם כך כדאי לנו להצטייד בטיולון איכותי, קליל ונוח לתפעול. מה זה טיולון?  טיולון לתינוק או עגלת ישיבה (לפי הגדרת מכון התקנים ת"י 1888 לעגלות ילדים […]

עד איזה גיל צריך להשתמש בבוסטר? מבחן 5 השלבים

לקבלת ייעוץ ע"י מתקין מוסמך ניתן להתקשר ל 050-5339030 הורים רבים אינם יודעים מתי הגיע הזמן להעביר את הילד מכסא הבטיחות לבוסטר ועד איזה גיל צריך להשתמש בבוסטר. כדאי לדעת כי מומחים לנושא טוענים כי אין למהר ולהעביר את הילד ממושב הבטיחות לבוסטר, ולטענתם כל עוד כסא הבטיחות מתאים לילד מבחינת גיל, גובה ומשקל, מומלץ […]

איפה הכי בטוח להתקין את כסא הבטיחות במכונית?

לקבלת ייעוץ ע"י מתקין מוסמך ניתן להתקשר ל 050-5339030 החוק בישראל מחייב את ההורים להגן על הילדים הנוסעים ברכב באמצעות מושבי בטיחות המתאימים לגיל ולמשקל הילד. המקום שנחשב לבטוח ביותר ברכב הוא המושב האחורי, כאשר מחקרים בארץ ובעולם מצביעים בברור כי הכי בטוח להתקין את כסא הבטיחות במכונית במרכז המושב האחורי, אך אם אין ברירה […]