מוצרי תינוקות | רשת חנויות בייבי לאב | חבילות לידה ,מבחני ריסוק

  סל הקניות: (ריק)      
 
חיפוש באתר
 
בייבי לאב מוצרי תינוקות
בריטקס
פג פרגו
בבה קאר
בייבי ג'וגר
מימה
סייבקס
מיננה
Cloud B
איוונפלו
בייבי זן
לכל המותגים לחצו כאן

הצטרפו לניוזלטר
של בייבי לאב
ותהיו הראשונים לדעת על מבצעים מיוחדים ולקבל שוברי הנחות מיוחדות
שם:
דוא"ל:
מבחני ריסוק

דף הבית > מבחני ריסוק

כאשר מדברים על מבחני ריסוק לכסאות בטיחות, הכוונה היא למבחן הבודק את עמידותם של כסאות לילדים, אשר אמורים לספק הגנה לתינוקות ולילדים, בזמן שהותם ברכב. מבחני ריסוק למושבי בטיחות נחלקים בעיקרם לשניים: אמריקאי ואירופאי. כלומר, כסא בטיחות אשר עומד באחד משני המבחנים זוכה לקבל תו תקן התואם את המבחן שעבר: תקן אמריקאי (FMVSS 213) או תקן אירופאי (ECE - R44.04).


מבחני ריסוק תקן אמריקאי לעומת מבחני ריסוק תקן אירופאי

עד לפני מספר שנים, לכיסאות בטיחות עם תקן בטיחות אירופאי היה יתרון מובהק, שכן תנאי מבחן הריסוק היו מחמירים יותר מאשר באמריקאי. כך למשל המבחן האירופאי נערך במהירות של בין 50 ל - 60 קמ״ש ואילו במבחן האמריקאי נבדקו הכיסאות במבחן ריסוק במהירות של 48 קמ״ש בלבד (מהירות נמוכה ממבחני ריסוק לרכב). בשנים האחרונות שונה המבחן האמריקאי וכיום מבחני הריסוק דומים ושווי ערך זה לזה ולכן, אין הבדל משמעותי בין רכישה של כיסא בעל תקן אמריקאי לבין רכישה של כיסא עם תקן אירופאי.

בנוסף, חשוב לציין כי בארצות הברית כל חברה שמייצרת כסא בטיחות צריכה לבצע את מבחן הריסוק בעצמה, כאשר הרשות לבטיחות בדרכים (NHTSA) מבצעת בדיקות מדגמיות לפי פופולריות הכסא בקרב הציבור, בעוד שבאירופה, נדרש מבחן חיצוני לחברה לכל כסא עוד בטרם השקתו לשוק. כלומר, כאשר אתם בודקים את ציונו של כסא כזה או אחר, כדאי לבדוק באיזו מסגרת קיבל הכסא את הניקוד.

מבחני ריסוק כיסא בטיחות לתינוק - פרמטרים

אז מה בעצם בודקים במבחן ריסוק לכסא בטיחות?

הדבר הראשון שנבדק הוא עמידות הכסא בפני התנגשות חזיתית והתנגשות אחורית, במהירות, כאמור, של בין 50 ל - 60 קמ״ש. כמובן שעמידתו הכסא היא הפרמטר החשוב ביותר, אך יש פרמטרים נוספים המשפיעים על עמידות הכסא, הנבחנים במסגרת מבחן הריסוק; יש את פרמטר איכות התקנת הכיסא שבודק כמה קשה להתקין את הכסא והאם קל להתקינו בצורה נכונה, לפי הוראות היצרן, שכן התקנה לא נכונה עלולה להוביל לפגיעה בעמידות הכסא.

מבחני ריסוק כיסא לתינוק 2014 - עלות מול תועלת

אמנם במסגרת מבחני ריסוק לא נבדקת עלות של כיסאות בטיחות אבל במסגרת בדיקת הבטיחות נבחנת רמת השחיקה של הכיסא אל מול שימוש רב ונשנה בכיסא. כלומר, תו תקן נותן לכם פחות או יותר הערכה עד מתי השימוש בכיסא מומלץ (בדרך כלל בין 5 ל - 10 שנים), כך שאתם יכולים לבדוק מחירים של כיסאות ולהשוות בעצמכם את הפרמטר של עלות מול תועלת, בטח אם אתם מתכננים ילדים נוספים ומעוניינים בכיסא שיחזיק לילד הבא שלכם.

איזה כיסאות בטיחות מקבלים תו תקן?

כיסא בטיחות שעובר את מבחן הריסוק מקבל תו תקן, בהתאם למדינה בה נערך המבחן. כיסא שמקבל ציון של שלושה כוכבים ומטה אינו מומלץ לרכישה, שכן מדוב בבטיחות של ילדכם. כיסאות בטיחות שעומדים בתקן וזוכים לציון של ארבעה וחמישה כוכבים, הם כיסאות שאפשר לסמוך עליהם בבטיחות הילד וכן בעמידותם לאורך שנים.

עברו את המבחן בהצטיינות

הכסאות המצטיינים לשנת 2014 הם: ברייטרס בולווארד שקיבל 5 כוכבים במבחן הריסוק האמריקאי ונחשב לכיסא נוח לתפעול, בעל מנגון שינוי גובה קל לשימוש, צ׳יקו נקסטפיט, גם הוא בעל 5 כוכבים, אשר דורג בראש רשימת כיסאות הבטיחות לשנת 2014 בשל הציונים הגבוהים שקיבל במבחן הריסוק וג׳ואי סטייג, שקיבל 5 כוכבים לפי התקן האירופי ובעל תוקף שימוש מרבי של כ - 10 שנים.

 

בנוסף, יש לציין כסאות נוספים שקיבלו ציונים גבוהים במבחני הריסוק. בעלי תקן אמריקאי: מרתון קליר אנד טייד מבית ברייטקס, סייז פור מי ופוראבר, שני דגמים מצוינים מבית גרקו. ובעלי תקן אירופאי: סירובה ואטון קיו מבית סייבקס שקיבלו ציונים גבוהים מאוד, ג׳ואי ג׳אם, בי סייף איזי ג'ו ואיזי בייבי.

 

המשותף לכל הכיסאות שברשימה, בנוסף לציונים הגבוהים שגרפו שמבחני הריסוק, הוא שכולם נמצאים במלאי של רשת בייבי לאב ותוכלו לרכוש אותם במחירים אטרקטיביים, לאחר ייעוץ מקצועי של צוות הרשת.

כיסאות בטיחות לתינוק בבייבי לאב

אם אתם עדיין לא בטוחים ומתלבטים איזה כיסא לבחור, כדאי שתדעו שבחירת כיסא לתינוק שלכם, היא יותר מבדיקת תו התקן של הכיסא. כל בחירה צריכה להיות מותאמת לתינוק, לגודלו ולמשקלו, בכדי לספק הגנה מרבית לתינוק שלכם. ברשת בייבי לאב תוכלו להעזר ולהתייעץ עם הצוות המיומן והמנוסה שלנו שיתאים עבור ילדכם כיסא בטיחות בציון גבוהה ובהתאמה מרבית לתינוק שלכם, מתוך מבחר מגוון וגדול של כיסאות בטיחות לתינוק הנמכרים ברשת.

כסא בטיחות ריקארו יאנג ספורט הירו שחור Recaro Young Sport Hero Black
כסא בטיחות ריקארו יאנג ספורט הירו שחור Recaro Young Sport Hero Black
כסא בטיחות ריקארו דגם יאנג ספורט הירו צבע שחור כיסא בטיחות משולב בוסטר ממשקל 9-36 ק"ג ..
 
לפרטים   
ברייטקס בלווארד קליק טייט שחור
ברייטקס בלווארד קליק טייט שחור
ברייטקס בולווארד קליק טייט Click&Tight טכנולוגיית ה Click&Tight –טוב יותר מאיזו פיקס התקנה מהירה..
 
לפרטים   
כסא בטיחות צ'יקו נקסטפיט
כסא בטיחות צ'יקו נקסטפיט
כסא בטיחות צ'יקו נקסט פיט מקום 2 במחני הריסוק של ה Consumer Report לשנת 2015 ציון של 74 מתוך 75 ..
 
לפרטים   
כסא בטיחות ג'ואי סטייג'ס Joie Stages
כסא בטיחות ג'ואי סטייג'ס Joie Stages
כיסא בטיחות ג'ואי דגם סטייג'ס מבית ג'ואי בריטינה כיסא בטיחות משולב בוסטר מתאים מלידה ועד 25 ק"ג ..
 
לפרטים   

עמוד 1 מתוך 1

דף הבית| תקנון| הוסף למועדפים| מומלצים|קניה מאובטחת| תוכנית השותפים

אפטר יו - קידום אתרים גוגל